compare_arrows0
3-7 dnů
Lanvin Paris Eclat d'Arpège EDP 30 ml
Lanvin Paris Eclat d'Arpège EDP 30 ml
  • favorite_border
  • compare_arrows

Lanvin Paris Eclat d'Arpège EDP 30 ml


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 recenzí
513 Kč
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline
Parfém Lanvin Éclat d'Arpège je moderní dílo na motivy lásky, které silně vyzývá k emocím. Vůně Lanvin Éclat d'Arpège je průzračný parfém a oslnivý květ. Setkání mezi ženou a Lanvin Éclat d'Arpège není prchlavé, zůstane s ní navždy. Zachycuje každý tón, každý akord, protože když miluje, je věrná. Parfém Lanvin Éclat d'Arpège je oslnivá ovocno-květinová vůně, je to směs ženskosti a smyslnosti, spontánnosti a elegance. Svěží a radostné delikátní tóny lístků šeříku a citronu jsou rychle následovány něžným srdcem z lístků zeleného čaje a pivoňky. Spodní tóny se rozvinou na základě z cedru a pižma. Tvůrcem parfému Lanvin Éclat d'Arpège je Karine Dubreuil a flakon navrhl Alber Elbaz.

Podobné výrobky

more_vertLanvin Paris Eclat d'Arpège   (tester) EDP 100 ml
687 KčCena bez DPH: 568 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Více informací
Lanvin Paris Eclat d'Arpège (tester) EDP 100 mlclose

Lanvin Éclat d'Arpège je moderní dílo na motivy lásky, které silně vyzývá k emocím. Jako průzračný parfém a oslnivý květ.Setkání mezi ženou a Lanvin Éclat d'Arpège není prchlavé, zůstane s ní navždy. Zachycuje každý tón, každý akord, protože když miluje, je věrná. Oslnivá ovocno-květinová vůně je směsí ženskosti a smyslnosti, spontánnosti a elegance.Svěží a radostné delikátní tóny lístků šeř..

more_vertLanvin Paris Eclat d'Arpège EDP 100 ml
918 KčCena bez DPH: 759 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Více informací
Lanvin Paris Eclat d'Arpège EDP 100 mlclose

Lanvin Éclat d'Arpège je moderní dílo na motivy lásky, které silně vyzývá k emocím. Jako průzračný parfém a oslnivý květ.Setkání mezi ženou a Lanvin Éclat d'Arpège není prchlavé, zůstane s ní navždy. Zachycuje každý tón, každý akord, protože když miluje, je věrná. Oslnivá ovocno-květinová vůně je směsí ženskosti a smyslnosti, spontánnosti a elegance.Svěží a radostné delikátní tóny lístků šeříku a ..