Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Kosmetika » Pleťová kosmetika » Přípravky na čištění pleti

Lancome Galateis Douceur Softening Cleansing FluidJemný čistící fluid, 400 ml

logo Lancome

Prodej  Lancome Galateis Douceur  Softening Cleansing Fluid

Kód zboží: 10764

Kategorie: KosmetikaPřípravky na čištění pleti

Druh: Čistící gely a emulze

Záruka: 24 měsíců

Značka: Lancome

Množství: 400 ml

Expedice: vyprodáno


  Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Hodnocení zákazníků k produktu Lancome Galateis Douceur Softening Cleansing Fluid
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Bez komentářů.

Více informací o značce Lancome

Armand Petitjean vytvořil voňavkářství Lancome v roce 1935. Jméno Lancome si zvolil po návštěvě zámku Le Chateau de Lancome. Růže, které vyrůstají mezi kameny zříceniny ho inspirovali k užití růže jako jeho firemního loga. Cítil, že ztělesňuje ženskou krásu.

Na počátku firma představila kolekci pěti nových vůní na veletrhu "Universal Exhibition" v Bruselu. Vyhrál jednu z hlavních cen za jeho výtvory a jeho pověst se začala rozšiřovat po celém světě. Tento úspěch urychlil jeho expanzi. Dnes Lancome není jen nabídkou vysoké kvality vůní, ale také make-upů a pleťové kosmetiky.

Produkty Lancome byly představeny ve Spojených státech v roce 1950. Jejich produkty jsou dostupné ve více než 163 zemích na všech sedmi kontinentech. Pokračují v udržení pověsti produktů vysoké kvality udržováním přísných standardů a vývojem nových konceptů produktům pro krásu.

Armandův sen byl, aby získal obrovskou slávu pro jeho společnost a jeho milovanou zemi Francii. Kosmetika Lancome toho docílila daleko více. Společnost pokračuje ve vývoji nových produktů, zatímco simultálně vyrábí mnoho populárních oblíbených produktů minulých.

Lancome zaměstnává více než 2700 odborníků a vědců, kteří neustále hledají cesty, aby vylepšily jejich produkty. Jejich produkty jsou dermatologicky, oftalmologicky testovány, aby byly bezpečné a příjemné. Všechny kosmetické výrobky Lancome jsou testovány dobrovolníky před uvolněním nabídky pro veřejnost. Také se snaží, aby chránili životní prostředí při výrobě jejich produktů. Používájí jen nejlepší složky a právě balení je navrženo tak, aby nebylo jen jednoduché pro použití, ale také nezatěžovalo životní prostředí. Lancome netestuje své výrobky na zvířatech.

Lancome prodává celou řadu parfémů vedle péče o pleť a vlasy, ochranu před sluncem a péče o tělo, makeupů, doplňků a dárkových kazet. Nabízejí produkty pro každý typ pleti, v barvách, aby vytvořily závist duhy. Jejich řada produktů je neustále vylepšována, aby se držela poslední módy a trendů.