Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Parfémy a vůně » Parfémy

Lanvin Paris Jeanne LanvinDámská parfémová voda, 50 ml

logo Lanvin

Prodej  Lanvin Paris Jeanne Lanvin

Kód zboží: 11043

Kategorie: Parfémy a vůněParfémy

Druh: Dámské

Záruka: 24 měsíců

Značka: Lanvin

Množství: 50 ml

Expedice: 3 - 7 dnů

Cena s DPH: 577 Kč


  Mé přání   Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Popis zboží Lanvin Paris Jeanne Lanvin

Lanvin představil dámskou vůni Jeanne Lanvin v září 2008, která zaklepala na historické dědictví módního domu Lanvin. Byla pojmenována po zakladatelce křejčovského řemesla. Flakon je ozdoben logem matky a dcery od Paul Iribe z 20. let minulého století, ale v čistém posunu k adaptaci nových návyků a nové generace zákazníků. Vůně je zabarvena do růžova a udělána tak, aby voněla "mladě" jako dnešní ovocno-květinové vůně.

Parfumér Anne Flipo, který vůni vytvořil, společně s návrhářským řediteleme Alber Elbaz, řekl: "Dosud jsem se nezaměřil na jednoduchou sofistikovou drzost a mladý obraz moderní ženy Jeanne Lanvin, jakou byla..."

Složení Lanvin Paris Jeanne Lanvin

Hlava: ostružina, hruška, citron

Srdce: malina, bílá frézie, pivoňka

Základ: pižmo, santalové dřevo, ambra

Hodnocení zákazníků k produktu Lanvin Paris Jeanne Lanvin
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Bez komentářů.

Více informací o značce Lanvin

Nejstarší francouzské dámské krejčovství založené v roce 1889 Jeanne Lanvin je dnes osvědčenou značkou pro pařížský luxusní průmysl od módy přes parfémy až k módním doplňkům. Jeanne Lanvin vytvořila styl a uznáním pro její talent je celosvětová elegance a rafinovanost. Na poli kultůry se obklopila umělci a mladými talenty z mnoha oblastí, kteří pokytují vyjímečné společenské dědictví.

Dnes Lanvin zvěčňuje tuto uměleckou tradici, věrni její filozofii, zejména skrze reklamní kampaně.

Před zářím 2001 byl modní dům Lanvin nedosažitelnou společností. Touhou vlastníků je, aby se vrátila k hlavnímu francouzskému názvu a k jejímu dřívějšímu věhlasu a vytvořila znovu prosperující podnik.

Od této doby jsou zaměstnanci, centrála Jeanne Lanvin umístěna na 15 a 22 Faubourg Saint-Honoré v Paříži, na ulici mezinárodně známé pro její pověst na trhu s luxusním zbožím. Více než 200 zaměstnanců pracuje na tomto místě na 4 hlavních aktivitách, kterými jsou dámská konfekce, pánská konfekce, krejčovstí a módní doplňky.

Parfémy Lanvin jsou produkovány v licenci Inter Parfums a plánuje se i licence pro výrobu hodinek. Proslulost Lanvin přesahuje také hranice Francie. Společnost je osvědčená jak v použitku francouzů, tak napříč všemi kontinenty jak v rámci parfémů, tak velmi dobře i v módě. Reputace prochází i napříč Asií - Japonsko, Hong-Kong a Taiwan.

Lanvin na středním východě s jeho pánskými produkty a parfémy je vedoucí společností v hlavních zemích, ve kterých se usadila.

V USA a Evropě přítomnost Lanvinu nikdy nebyla zapomenuta, díky velké skupině prodejních míst a slavných prodejních módních domů.

Po celém světě, přes 300 mužů a žen, představuje dědictví a know-how společnosti a přenášejí její energii a vášeň s jejím přínosem pevně do 21. století.