Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Parfémy a vůně » Parfémy

Davidoff Cool Water ManPánská toaletní voda, 200 ml

logo Davidoff

Prodej  Davidoff Cool Water Man

Kód zboží: 11707

Kategorie: Parfémy a vůněParfémy

Druh: Pánské

Záruka: 24 měsíců

Značka: Davidoff

Množství: 200 ml

Expedice: 3 - 7 dnů

Cena s DPH: 1117 Kč


  Mé přání   Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Popis zboží Davidoff Cool Water Man

Užijte si s parfémem Davidoff Cool Water Man chladivé vlny zahrnující sílu oceánu.

Parfém Davidoff Cool Water Man je často napodobovaný, nikdy se však žádná nevyrovnala, protože je unikátní kombinací vitality a extrémního vzrušení, což je podstatou muže v přírodě.

Parfém Davidoff Cool Water Man je ztělesněním oceánu a je ideální pro muže, kteří kují svoji mužnost na vlnách akce.

Vůně Davidoff Cool Water Man je ikonický parfém této značky dodávající muži sílu a vitalitu, stejně tak jako ledové vlny.

Složení Davidoff Cool Water Man

Hlava: vodní tóny, máta, levandule

Srdce: koriandr, jasmín, dubový mech, muškát, santalové dřevo

Základ: ambra, pižmo

Hodnocení zákazníků k produktu Davidoff Cool Water Man
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Bez komentářů.

Více informací o značce Davidoff

Zino Davidoff byl muž se smyslem pro podstatné náležitosti, který rozumněl radostnému momentu, a který vytvořil tuto požitkářskou filozofii. Na počátku minulého století filozofie Zino Davidoffa byla uznávaná a velmi ceněná - skutečné věci, které dělají žití hodnotným.

Zino Davidoff měl velký smysl pro humor a skvělý smysl pro vývoj jeho nádherných životních myšlenek. Umělec, který rozuměl lidem a respektoval je. Nikdo nepřehlédl jeho cíl, aby obohatil život skrze jeho dobré umýsly, které potěšily.

Každý, kdo je úspěšný obchodník zůstal věrný jemu samému a jeho principům. Zino Davidoff věřil v jednoduchost a celkové uspokojení života. Lidé, kteří Davodffa znali, toto znají. Prošel celým světem, aby sdílel jeho filozofii, aby se těšil na jeho nejlepší, nejčistčí kuřivo. Rozuměli, co chtěl Zino Davidoff řict, když řekl: "Kuřte méně, ale kvalitněji a déle - udělejte z toho idol, stejně tak i filozofii!"