Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Parfémy a vůně » Parfémy

Elizabeth Arden Green TeaDámská odlehčená parfémová voda, 50 ml

logo Elizabeth Arden

Prodej  Elizabeth Arden Green Tea

Kód zboží: 1995

Kategorie: Parfémy a vůněParfémy

Druh: Dámské

Záruka: 24 měsíců

Značka: Elizabeth Arden

Množství: 50 ml

Expedice: 3 - 7 dnů

Cena s DPH: 288 Kč


  Mé přání   Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Popis zboží Elizabeth Arden Green Tea

Ze šťavnatého zeleného světa svěžesti přišla v roce 1999 vůně Elizabeth Arden Green Tea.

Elizabeth Arden Green Tea je povznášející parfém, který dodává tělu energii, povznáší smysly a probouzí ducha.

Složení Elizabeth Arden Green Tea

Hlava: kmín, rebarbora, citron, pomeranč, bergamot

Srdce: máta, zelený čaj, jasmín, karafiát, fenykl, semeno celeru

Základ: dubový mech, pižmo, ambra

Hodnocení zákazníků k produktu Elizabeth Arden Green Tea
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Šárka B. - 11. 04. 2009, 07:45
hodnoceníhodnoceníhodnocení
Tato toaletní vůně je velmi svěží, prostě zelený čaj, trošku sušší ne sladká, mínusem je pouze její slabá výdrž, ale za příjemnou cenu se v ní můžete koupat tak co!!!

Více informací o značce Elizabeth Arden

Elizabeth Arden byla známa pro její hojné inovativní nápady; např., v čase, kdy jediné možné místo pro malování bylo v divadle, tak připouštěla touhu americkým ženám, aby zlomily vzor této post-Viktoriánské éry. Představením konceptu očního make-upu vrátila líčení a barevný pudr z Pařiže a nabídla velmi brzy "makeovers" v jejím salonu. Nebyla první osobou, která vytvořila základy, které se dokonale přizpůsobily tónu pleti, také darovala smysl barvě pionýrským nápadem "Total Look", sladění očí, rtů, tváře a barvy nehtů.

Pomohla vytvořit kosmetiku společensky přijatelnou a ochránila makeup na jeho místě, jako konečný modní doplněk pro společenskou elitu.

Již dříve jako "ošetřovatelka ve výcviku", slečna Arden, snila o vytvoření produktů pro ošetření pleti, které ve skutečnosti pleť podpoří, nikoliv zamaskují. Byla prvním vítězem "totální krásy" - krása, která začíná zdravou, nádhernou pletí, jakož i péčí proti stárnutí. Pevně věřila, že "není důvod pro ženu, aby ztradila jedinou jotu její krásy". Kázala gospel čištění pleti, tonizování a hydratování a vytvořila čistící krémy a pleťové vody, které se staly základem její první linie řešení pro pleť. Po čase se portfólio jejich produktů rozrostlo jak rýsovala technický vývoj a praktickou potřebu kolem ní. Mezi její neobvyklejší produkty patří Eight Hour Cream, protože byl originálně vytvořen pro jejího vítězného dostihového koně Thoroughbred. Když zjistila, že také po aplikaci pomáhá jejím pažím, tak ho zušlechtila i pro její zákazniky k přijemnému použití.

Od roku 1920 Elizabeth Arden vykouzlila stovky produktů, kterých bylo téměř 600 obměn - více prduktů, než jakákoliv jiná společnost. Od roku 1930 řekla, že jsou v každém rohu zeměkoule známa jen 3 americká jména: Singer Sewing Machines, Coca-Cola a Elizabeth Arden.

Po čase Elizabeth Arden pokračovala v jejím neunávném trendu inovací a vynálezů. Jakmile začala 2. světová válka, rozpoznala potřebnou změnu amerických žen, které vstoupily ve velkém do pracovního procesu. Jakmile válka ustoupila, ukázala všem jak aplikovat makeup a vhodně se obléci do zaměstnaní. Právě pro podporu žen v armádě vytvořila červenou rtěnku, Montezuma Red, aby se tato červená dokonale hodila k jejich uniformě.

Přes všechno měla Elizabeth Arden spolehlivou vazbu na kvalitu a dokonalost. Nikdy nepředstavila jakýkoliv produkt, aniž by nebyla dokonale spokojena se všemi jeho vlastnostmi - od složení až po balení.