Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Parfémy a vůně » Parfémy

Davidoff ChampionPánská toaletní voda, 50 ml

logo Davidoff

Prodej  Davidoff Champion

Kód zboží: 22566

Kategorie: Parfémy a vůněParfémy

Druh: Pánské

Záruka: 24 měsíců

Značka: Davidoff

Množství: 50 ml

Expedice: 3 - 7 dnů

Cena s DPH: 559 Kč


  Mé přání   Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Složení Davidoff Champion

Hlava: bergamot, citron

Srdce: galbanum, šalvěj

Základ: cedrové dřevo, dubový mech

Hodnocení zákazníků k produktu Davidoff Champion
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Bez komentářů.

Více informací o značce Davidoff

Zino Davidoff byl muž se smyslem pro podstatné náležitosti, který rozumněl radostnému momentu, a který vytvořil tuto požitkářskou filozofii. Na počátku minulého století filozofie Zino Davidoffa byla uznávaná a velmi ceněná - skutečné věci, které dělají žití hodnotným.

Zino Davidoff měl velký smysl pro humor a skvělý smysl pro vývoj jeho nádherných životních myšlenek. Umělec, který rozuměl lidem a respektoval je. Nikdo nepřehlédl jeho cíl, aby obohatil život skrze jeho dobré umýsly, které potěšily.

Každý, kdo je úspěšný obchodník zůstal věrný jemu samému a jeho principům. Zino Davidoff věřil v jednoduchost a celkové uspokojení života. Lidé, kteří Davodffa znali, toto znají. Prošel celým světem, aby sdílel jeho filozofii, aby se těšil na jeho nejlepší, nejčistčí kuřivo. Rozuměli, co chtěl Zino Davidoff řict, když řekl: "Kuřte méně, ale kvalitněji a déle - udělejte z toho idol, stejně tak i filozofii!"