Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Parfémy a vůně » Parfémy

Lanvin Paris ArpégeDámská parfémová voda, 100 ml

logo Lanvin

Prodej  Lanvin Paris Arpége

Kód zboží: 3557

Kategorie: Parfémy a vůněParfémy

Druh: Dámské

Záruka: 24 měsíců

Značka: Lanvin

Množství: 100 ml

Expedice: 3 - 7 dnů

Cena s DPH: 719 Kč


  Mé přání   Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Popis zboží Lanvin Paris Arpége

Parfém byl stvořen v roce 1927 jako překvapující historie počátku lásky matky a její dcery. Jeanne Lanvin symbolizuje po celém světě francouzskou módu a luxus na vrcholu její slávy. Přála si nabídnout dceři k narozeninám nejkrásnější parfém na světě. Marie-Blanche má 30 let, je velmi známou muzikantkou a tento parfém bude pojmenován ARPEGE.

Složení Lanvin Paris Arpége

Hlava: aldehydy, bergamot, nerol

Srdce: ylang-ylang, růže, kosatec, jasmín, koriandr, tuberóza, konvalinka

Základ: pačuli, vetiver, santalové dřevo, vanilka, styrač

Hodnocení zákazníků k produktu Lanvin Paris Arpége
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Bez komentářů.

Více informací o značce Lanvin

Nejstarší francouzské dámské krejčovství založené v roce 1889 Jeanne Lanvin je dnes osvědčenou značkou pro pařížský luxusní průmysl od módy přes parfémy až k módním doplňkům. Jeanne Lanvin vytvořila styl a uznáním pro její talent je celosvětová elegance a rafinovanost. Na poli kultůry se obklopila umělci a mladými talenty z mnoha oblastí, kteří pokytují vyjímečné společenské dědictví.

Dnes Lanvin zvěčňuje tuto uměleckou tradici, věrni její filozofii, zejména skrze reklamní kampaně.

Před zářím 2001 byl modní dům Lanvin nedosažitelnou společností. Touhou vlastníků je, aby se vrátila k hlavnímu francouzskému názvu a k jejímu dřívějšímu věhlasu a vytvořila znovu prosperující podnik.

Od této doby jsou zaměstnanci, centrála Jeanne Lanvin umístěna na 15 a 22 Faubourg Saint-Honoré v Paříži, na ulici mezinárodně známé pro její pověst na trhu s luxusním zbožím. Více než 200 zaměstnanců pracuje na tomto místě na 4 hlavních aktivitách, kterými jsou dámská konfekce, pánská konfekce, krejčovstí a módní doplňky.

Parfémy Lanvin jsou produkovány v licenci Inter Parfums a plánuje se i licence pro výrobu hodinek. Proslulost Lanvin přesahuje také hranice Francie. Společnost je osvědčená jak v použitku francouzů, tak napříč všemi kontinenty jak v rámci parfémů, tak velmi dobře i v módě. Reputace prochází i napříč Asií - Japonsko, Hong-Kong a Taiwan.

Lanvin na středním východě s jeho pánskými produkty a parfémy je vedoucí společností v hlavních zemích, ve kterých se usadila.

V USA a Evropě přítomnost Lanvinu nikdy nebyla zapomenuta, díky velké skupině prodejních míst a slavných prodejních módních domů.

Po celém světě, přes 300 mužů a žen, představuje dědictví a know-how společnosti a přenášejí její energii a vášeň s jejím přínosem pevně do 21. století.