Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Parfémy a vůně » Deodoranty

Davidoff Cool Water WomanDámský deodorant ve spreji, 100 ml

logo Davidoff

Prodej  Davidoff Cool Water Woman

Kód zboží: 4631

Kategorie: Parfémy a vůněDeodoranty

Druh: Dámské

Záruka: 24 měsíců

Značka: Davidoff

Množství: 100 ml

Expedice: 3 - 7 dnů

Cena s DPH: 362 Kč


  Mé přání   Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Popis zboží Davidoff Cool Water Woman

Cool Water Woman je inspirována nejkrásnějšími vodními úkazy světa: třpytivými jezírky na havajském ostrově Kauai, průzračnými horskými jezery bavorských Alp, tryskajícími vodními parami severního Skotska, azurovými moři jižního Pacifiku. Davidoff Cool Water Woman evokuje dokonalou příchuť těchto nejčistších vod.

Složení Davidoff Cool Water Woman

Hlava: cirtusové plody, ananas, černý rybíz, kdoule, meloun, lotosový květ, leknín

Srdce: májová růže, jasmín, konvalinka

Základ: kosatec, broskev, moruše, vetiver, ambra

Hodnocení zákazníků k produktu Davidoff Cool Water Woman
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Petra H. - 08. 06. 2009, 19:11
hodnoceníhodnoceníhodnocení
Klasika mezi dámskými vůněmi. Nic jí nezkazíte. Nikoho neurazí, ale ani výrazněji nezaujme. Takový univerzální dárek. Trošku ovocná, trošku květinová. Výsledkem je jakýsi průměr s taktéž průměrnou výdrží. Pro ženy (nebo muže, kteří vybírají dárek) bez fantazie.

Více informací o značce Davidoff

Zino Davidoff byl muž se smyslem pro podstatné náležitosti, který rozumněl radostnému momentu, a který vytvořil tuto požitkářskou filozofii. Na počátku minulého století filozofie Zino Davidoffa byla uznávaná a velmi ceněná - skutečné věci, které dělají žití hodnotným.

Zino Davidoff měl velký smysl pro humor a skvělý smysl pro vývoj jeho nádherných životních myšlenek. Umělec, který rozuměl lidem a respektoval je. Nikdo nepřehlédl jeho cíl, aby obohatil život skrze jeho dobré umýsly, které potěšily.

Každý, kdo je úspěšný obchodník zůstal věrný jemu samému a jeho principům. Zino Davidoff věřil v jednoduchost a celkové uspokojení života. Lidé, kteří Davodffa znali, toto znají. Prošel celým světem, aby sdílel jeho filozofii, aby se těšil na jeho nejlepší, nejčistčí kuřivo. Rozuměli, co chtěl Zino Davidoff řict, když řekl: "Kuřte méně, ale kvalitněji a déle - udělejte z toho idol, stejně tak i filozofii!"