Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Rychlá navigace: Parfémy a vůně » Deodoranty

Burberry London for MenPánský tuhý deodorant, 75 ml

logo Burberry

Prodej  Burberry London for Men

Kód zboží: 5023

Kategorie: Parfémy a vůněDeodoranty

Druh: Pánské

Záruka: 24 měsíců

Značka: Burberry

Množství: 75 ml

Expedice: vyprodáno


  Zpět

i Chci sdílet produkt na Facebooku

Popis zboží Burberry London for Men

V roce 2006 představil módní dům Burberry dvojici parfémů Burberry London a Burberry London for Men.

Tváří reklamní kampaně parfému Burberry London for Men se stal britský herec Ioan Gruffudd. Fotograf Mario Testino v podobě fotoalba zachycuje ducha londýnského muže jdoucího do práce v centru města.

Pravoúhlý skleněný flakon parfému Burberry London for Men je oděn do látky typycké pro módní dům Burberry, která je v odstínech tmavě hnědé barvy. Papírová ozdobná krabička vůně s totožným vzorem je ozdobena logem módního domu se jménem parfému připomínajícího oděvní štítek.

Tvůrcem parfému Burberry London for Men se stal Antoine Maisondieu a flakon vůně navrhl Fabien Baron.

Složení Burberry London for Men

Hlava: bergamot, levandule, lístky skořice

Srdce: kůže, květ mimózy

Základ: tabákové lístky, dubový mech

Hodnocení zákazníků k produktu Burberry London for Men
Vložit hodnocení může jen přihlášený zákazník, který si v našem obchodě již nakoupil! Vložením hodnocení získáte odměnu!

Bez komentářů.

Více informací o značce Burberry

Burberry se stala nutností mít ji v šatníku. Je známa pro její velmi výraznou černou, červenou a velbloudí barvu v kostkovaném vzoru a může být viděna v rukách mnoha celebrit a bohatých lidí.

Produkty Burberry je možno vidět na mnoha hollywoodských hvězdách, jako např. Kate Moss, Britney Spears, Justin Timberlake a Madonna, protože vsadili vše, aby byli přistiženi ve sportovním produktu od Burberry, viditelně pomáhajícího ke zvýšení jejich půvabu.

V posledních letech se společnost rozvětvila do jiných luxusních odvětvích a nyní je vidět jejich zboží také mezi parfémy, botami a bikinami. Burberry byla původně známá prodejem jejich originální řadou kabelek a sukní.

Burbery byla založena v roce 1856 a zakladatelem byl muž jménem Thomas Burberry. Pan Burberry byl vlastníkem Draperova obchodu v centru malého basingstonského města Hampshire.

Thomas Burberry pracoval na nových materiálech, které by mohl použít v jeho výrobcích a přišel s jedním revolučním materiálem, který byl prodyšný a voděodolný a jeho úspěch mu dal docela velký věhlas, aby otevřel jeho vlastní obchod v Londýně a prodával jeho luxusní zboží.

Burberry byla vyhledávána pro mnoho zvláštních zakázek, jedním z příkladů byl návrh nové uniformy pro velitele britské armády. Značka Burberry vypadala jinak do počátku 20. let minulého století, jejich vzorek se objevil poprvé až v pobřežních zákopech.

V 60. letech, značka Burberry byla okamžitě prověřena, když změnila rozsah charakteru jejich módy, vytvořením vzhledu pro deštníky, zavazadla, šátky a kabelky.

Burberry měla velmi britský, bohatý a luxusní vzhled, a tento vzhled dělá Burberry velmi populární ve Spojených státech a na asijském trhu dodnes, a společnost své trhy brzy rozšířila i v zámoří.

Burberry neustále přichází s novými návrhy. V roce 1997 Burberry najalo ženu jménem Rose Marie Bravo, která do firmy přinesla mnoho nových nápadů a nových produktů. Bravo také začala reklamní kampaň se supermodelkou Kate Moss, která rozhodně značce Burberry pomáhá přinést světlo.