Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Registrace nového zákazníka

Registrační data

Vyberte typ adresy Typ adresyVložte název firmy.

Vložte IČ firmy, v případě, že nakupujete jako podnikatelský subjekt.

Vložte DIČ firmy, v případě, že jste plátci DPH.

Vložte titul před jménem (vysokoškolský, nikoliv pan, slečna, žena apod.).

Vložte své jméno.

Vložte své příjmení.

Vložte ulici Vašeho bydliště s číslem orientačním nebo popisným. V případě, že se jedná o obec bez ulic, vložte do pole ulice název obce. Zboží na P.O.Boxy a jiné anonymní adresy nezasíláme! / /

Vložte město a PSČ Vašeho bydliště.

Vyberte zemi dodací adresy.

Zde vložte telefonní kontakt pro ověření registrace/objednávky. V případě, že bude telefonní číslo nepravdivé, budou případné objednávky zrušeny!

Vložte svůj e-mail, který bude složit jako přihlašovací jméno. Ujistěte se, že se jedná o e-mail, který aktivně používáte (nebyl zrušen nebo není plný) a je správně zadán. Na tento e-mail budou zasílány informace o stavu objednávky a budou na něj vázány případné možné budoucí výhody pro stálé zákazníky.

Vložte přihlašovací heslo, které může být minimálně 4 a maximálně 10 znaků dlouhé a obsahovat znaky "A-Z" a "0-9". Pro vyšší bezpečnost účtu doporučujeme kombinovat malá a velká písmena s čísly.

Vložte znovu heslo, které je vloženo výše.

Nechte zatržené v případě, že máte zájem dostávat informační e-maily (do 4 zpráv/měsíc).

Pokud Vám doporučil někdo náš obchod a sdělil Vám jeho referenční kód, tak jej prosím vložte.

Zatrhněte v případě, že souhlasíte s obchodními podmínkami, se kterými jste se řádně seznámili. Bez tohoto úkonu není možné dokončit registraci/objednávku.