Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Cannaderm katalog produktových řad

Kde najdete produkty Cannaderm?
Informace o značce Cannaderm
Firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. se od roku 2002 zabývá vývojem, výrobou a prodejem speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. Soukromá společnost, s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Má zájem i o další možnosti využití konopí jako užitkové rostliny, kromě pilotního projektu kosmetiky z léčivého konopí připravuje i další projekty pro zpracování konopí. V rámci České republiky patří společnosti prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky. Snahou je nejen úspěšně prodávat výrobky, ale celkově přispět ke změně společenského vnímání konopí.

Speciální kosmetiku uvádí na trh pod vlastní značkou Cannaderm. Veškeré produkty vyrábí v České republice, podle vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům pro výrobu kosmetiky. Všechny výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány (1.LF UK Praha) a certifikovány pro prodej v EU.

Z konopí využívá výhradně konopné semínko ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), které neobsahuje žádné návykové psychoaktivní látky. Olej lisuje ze semínka za studena a v ochranné atmosféře, aby zachovali všechny jeho bioaktivní složky. Vzniká tak čistý (lidově panenský) konopný olej.

Obsah léčivého konopí v každém produktu garantuje jejich pečeť.