Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Davidoff katalog produktových řad

Kde najdete produkty Davidoff?
Informace o značce Davidoff
Zino Davidoff byl muž se smyslem pro podstatné náležitosti, který rozumněl radostnému momentu, a který vytvořil tuto požitkářskou filozofii. Na počátku minulého století filozofie Zino Davidoffa byla uznávaná a velmi ceněná - skutečné věci, které dělají žití hodnotným.

Zino Davidoff měl velký smysl pro humor a skvělý smysl pro vývoj jeho nádherných životních myšlenek. Umělec, který rozuměl lidem a respektoval je. Nikdo nepřehlédl jeho cíl, aby obohatil život skrze jeho dobré umýsly, které potěšily.

Každý, kdo je úspěšný obchodník zůstal věrný jemu samému a jeho principům. Zino Davidoff věřil v jednoduchost a celkové uspokojení života. Lidé, kteří Davodffa znali, toto znají. Prošel celým světem, aby sdílel jeho filozofii, aby se těšil na jeho nejlepší, nejčistčí kuřivo. Rozuměli, co chtěl Zino Davidoff řict, když řekl: "Kuřte méně, ale kvalitněji a déle - udělejte z toho idol, stejně tak i filozofii!"