Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Hugo Boss katalog produktových řad

Kde najdete produkty Hugo Boss?
Informace o značce Hugo Boss
Hugo Boss je modním domem v Německu, který v dnešní době navrhuje běžné oblečení pro muže i ženy. Společnost nese jméno svého zakladatele. Hugo Boss založil společnost v roce 1923 v Metzingenu v Německu. Bylo to právě po ukončení 1. světové války, kdy byla země obnovována po dusledcích války. Před a v průběhu 2. světové války se Hugo Boss specializoval na návrh uniforem pro nacistickou armádu.

Následkem smrti Hugo Bosse v roce 1947 bylo uzavření společnosti po dobu pěti let do roku 1953, kdy v tomto roce uvedli jejich první oblek pro muže. Tento oblek byl ohromně úspěsný a společnost v 60. letech rozšiřuje svou nabídku o běžné oblečení pro muže a ženy. V roce 1993 Hugo Boss otevírá jejich parfumérskou divizi, která se stala velmi úspěšnou.

V roce 1999 Hugo Boss rozhodl, že oblečení oddělí na společenské a běžné oblečení, a proto vznikl Boss Orange a Boss Black. Navíc Boss Green byl vytvořen speciálně pro sportovní oblečení. V současnosti skupina Hugo Boss je přítomna ve 103 zemích a více než 5015 maloobchodních prodejnách. Ve Velké Británii jsou nejpopulárnější džíny a trička od Hugo Bosse a jsou přístupné ve všech maloobchodech se zbožím Hugo Boss.