Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Lanvin katalog produktových řad

Kde najdete produkty Lanvin?
Informace o značce Lanvin
Nejstarší francouzské dámské krejčovství založené v roce 1889 Jeanne Lanvin je dnes osvědčenou značkou pro pařížský luxusní průmysl od módy přes parfémy až k módním doplňkům. Jeanne Lanvin vytvořila styl a uznáním pro její talent je celosvětová elegance a rafinovanost. Na poli kultůry se obklopila umělci a mladými talenty z mnoha oblastí, kteří pokytují vyjímečné společenské dědictví.

Dnes Lanvin zvěčňuje tuto uměleckou tradici, věrni její filozofii, zejména skrze reklamní kampaně.

Před zářím 2001 byl modní dům Lanvin nedosažitelnou společností. Touhou vlastníků je, aby se vrátila k hlavnímu francouzskému názvu a k jejímu dřívějšímu věhlasu a vytvořila znovu prosperující podnik.

Od této doby jsou zaměstnanci, centrála Jeanne Lanvin umístěna na 15 a 22 Faubourg Saint-Honoré v Paříži, na ulici mezinárodně známé pro její pověst na trhu s luxusním zbožím. Více než 200 zaměstnanců pracuje na tomto místě na 4 hlavních aktivitách, kterými jsou dámská konfekce, pánská konfekce, krejčovstí a módní doplňky.

Parfémy Lanvin jsou produkovány v licenci Inter Parfums a plánuje se i licence pro výrobu hodinek. Proslulost Lanvin přesahuje také hranice Francie. Společnost je osvědčená jak v použitku francouzů, tak napříč všemi kontinenty jak v rámci parfémů, tak velmi dobře i v módě. Reputace prochází i napříč Asií - Japonsko, Hong-Kong a Taiwan.

Lanvin na středním východě s jeho pánskými produkty a parfémy je vedoucí společností v hlavních zemích, ve kterých se usadila.

V USA a Evropě přítomnost Lanvinu nikdy nebyla zapomenuta, díky velké skupině prodejních míst a slavných prodejních módních domů.

Po celém světě, přes 300 mužů a žen, představuje dědictví a know-how společnosti a přenášejí její energii a vášeň s jejím přínosem pevně do 21. století.