Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Lavera katalog produktových řad

Kde najdete produkty Lavera?
Informace o značce Lavera
Lavera znamená latinsky "pravdivost, opravdovost" a její historie je stará asi čtyřicet pět let a je spjata se mnou, Thomasem Haasem, zakladatelem přírodní kosmetiky lavera.

Výchozím bodem byla neurodermitida, kožní onemocnění, které se u mě projevilo, když mi byly dva roky. V době mého dětství byla neurodermitida ještě málo známá a konvenční kosmetika a krémy předepisované lékaři ji nedokázaly zmírnit. A tak jsem se už záhy začal zabývat složením přípravků a možnostmi alternativní péče o pleť.

Během studia jsem otevřel jeden z prvních obchodů se zdravou výživou v tehdy vznikajícím BIO odvětví a utvrdil jsem se v tom, že má smysl takovéto poznatky dále rozšiřovat. Sám jsem pěstoval rostliny, vyráběl bylinné výtažky a vyvíjel své první receptury.

V létě 1975 pak bylo vše hotovo: můj první výrobek, balzám na rty, mě doprovázel v létě na dovolené. První prázdniny, kdy jsem neměl spálené své citlivé rty od sluníčka!

Poté, co jsem přes deset let pracoval na vývoji kosmetiky, jsem mohl dát průchod svému poznání ve vlastním podniku Laverana GmbH. Od samého počátku jsem se u přírodní kosmetiky lavera vyhnul syntetickým složkám a používal jsem pouze rostlinné suroviny, středem pozornosti byla stoprocentně šetrná péče o pleť a zachování přírodních zdrojů a ekosystémů.

Ve věku alergií se na první místo dostala absolutní snášenlivost pokožky. Abychom si byli jisti našimi výrobky, provádíme dermatologické testy na dobrovolnících ve spolupráci s kožními lékaři a alergology.

Dnes zahrnuje sortiment lavery jedenáct výrobkových řad, které pokrývají rozmanité oblasti péče o tělo (péči o tvář, tělo, vlasy, zuby a ochranu proti slunci, rovněž i dekorativní kosmetiku).

Firma Laverana GmbH začínala jako malý rodinný podnik na jednom statku poblíž Hannoveru a v průběhu doby se změnila ve firmu se stovkou zaměstnanců, která dnes vyrábí kontrolovanou přírodní kosmetiku, ve vlastních prostorách v krásné oblasti Deistergebirge.

"Každý den se těším z toho, že mohu pracovat s přírodní kosmetikou, která získává tolik pozitivního ohlasu. Přál bych si, abyste se s laverou cítili dobře ve vlastní kůži."