Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Matis Paris katalog produktových řad

Kde najdete produkty Matis Paris?
Informace o značce Matis Paris
Čistá a elegantní krása, příjemná vůně, přírodní ingredience a viditelné výsledky - to vše je prestižní francouzská kosmetika MATIS Paris.

Matis Paris Réponse Jeunesse
- základní řada Matis Paris pro všechny věkové kategorie

Matis Paris Réponse Temps
- kaviárová linie pro zralou pleť od 45 let

Kaviárová linie Réponse Temps značky MATIS Paris je první kosmetická řada vyvinutá speciálně pro ženy, které pro sebe a svoji pleť chtějí jen to nejlepší. Proto Réponse Temps používá jen ty nejefektivnější aktivní složky, vyvinuté moderními výzkumy v kosmetologii, a to v maximálně účinných koncentracích (až 40% aktivních složek). Když je pleť každý den dostatečně hydratována a vyživována, nestárne a zůstává stále krásná a mladistvá. Sametově jemné složení přináší až neuvěřitelný pocit pohodlí. Zatímco Réponse Temps působí, vy můžete všechny starosti o vaši krásu pustit z hlavy.

Matis Paris Réponse Pureté
- pro mastnou až aknózní pleť všech věkových kategorií

Tato linie vám pomůže rychle a efektivně eliminovat viditelné znaky mastné pleti: rozšířené póry, černé tečky, pupínky, akné a další nedokonalosti, nepřirozenou barvu pleti a nerovný povrch. Sébo-Régulatrice nabízí řešení pro každý specifický problém mastné pleti.

Matis Paris Réponse Délicate
- pro citlivou až přecitlivělou pleť všech věkových kategorií

Úkolem linie Réponse Délicate je naučit vaši podrážděnou pleť znovu významu slova komfort. Neuvěřitelně jemné složení přípravků vám přinese fantastický pocit pohodlí. Vaše pleť se pokryje hedvábným, téměř pudrovým filmem, který oslabí případné agresory. Minimalizuje nesnášenlivost pokožky, zklidňuje ji, chrání ji před škodlivými účinky životního prostředí, snižuje její zčervenání a redukuje ucpávání pórů. Díky tomu přináší komfort a duševní pohodu, posiluje obrannou funkci epidermu, chrání ekosystém pleti a základní biologickou rovnováhu.

Matis Paris Réponse Yeux
- pro oční okolí všech věkových kategorií

Okolí očí je obzvlášť citlivá a namáhaná oblast, která vyžaduje speciální péči. MATIS Paris se svými 7 výrobky linie Réponse Contour des Yeux řeší maximum problémů. Byla navržena a vyvinuta tak, aby vyhověla i těm nejcitlivějším očím. Její přípravky jsou výjimečně dobře přijímány, respektují oční pH a obsahují pouze nejjemnější speciální ingredience. Účinnost navržených formulí je garantována přísně vybranými zklidňujícími, "protiotokovými", zpevňujícími a ochrannými aktivními látkami.

Matis Paris Réponse Corps
- péče o tělo všech věkových kategorií

Matis Paris Réponse Soleil
- sluneční řada pro obranu před škodlivými vlivy slunečního záření všech věkových kategorií

Linie určená pro obranu před škodlivými vlivy slunečního záření, které poškozují pleť a urychlují proces stárnutí. Obsahuje aktivátor opálení, ochranu před UVA a UVB paprsky + vysoce účinnou aktivní ingredienci ANTILEUKINE-6. Mimoto zajišťují specifickou péči proti vráskám. Jejich součástí jsou rovněž vitamíny C a E a antioxidanty, které bojují proti předčasnému stárnutí. Přípravky po opalování navíc disponují zklidňujícími faktory. Všechny produkty SUN linie mají příjemnou a snadno aplikovatelnou strukturu a jsou jemně parfémované. Disponuje dvoustupňovou ochranou: 1. stupeň - omezuje celkový dopad UV záření na povrch pleti - sluneční filtry UVA a UVB; 2. stupeň - bojuje s účinky volných radikálů a poškozením DNA.

Přípravky s nízkou a střední ochranou rovněž obsahují tzv. "aktivátor opálení" TYR-EXCEL, díky kterému dochází jak ke zrychlení, tak i ke zintenzivnění opálení.

Matis Paris Réponse Blanche
- bělící řada pro zesvětlení pokožky a návrat jejího přirozeného vzhledu všech věkových kategorií

Ideálem krásy je přirozeně působící pleť bez jediné poskvrnky. Bohužel, některé ženy trpí vznikem pigmentových skvrn na povrchu pleti, malých tmavých flíčků nebo nedokonalostí, které je nutno zesvětlit nebo neutralizovat. Barevné nerovnoměrnosti pleti mohou být způsobeny různými faktory:
- častým a nadměrným vystavováním pokožky slunečním paprskům a podcenění její ochrany
- po čtyřicítce se počet melaninových buněk zvyšuje a dochází k jejich nerovnoměrné distribuci
- tmavá místa neboli chloasma -genetické faktory
- přecitlivělost vznikající jako důsledek nadměrného příjmu léků nebo jako reakce na styk s některými mycími prostředky.

Dejte vale pigmentovým skvrnám - mimořádná technologie s hloubkovou účinností a čisté aktivní ingredience, které nedráždí pokožku. Přísně dermatologicky testované přípravky charakteristické svou sněhobílou texturou a jemnou vůní bílých květů jsou určeny pro péči o obličej, krk, dekolt i ruce.

Matis Paris Réponse Vitalité
- linie obohacená o vitamíny pro dodání energie a vitality pleti všech věkových kategorií

Réponse Vitalité je kompletní pěstící péče, která podporuje a obnovuje všechny hlavní funkce pleti k udržení mladistvého a zdravého vzhledu.

Perfektní "protilék" na nevýraznou, unavenou a stresovanou pokožku.
Koncentrace čisté energie, která probudí vaši pleť.

Matis Paris Réponse Corrective
- profesionální ošetření na mimické vrásky od 25 let

Profesionální ošetření na mimické vrásky. "Mimické pohyby, špulení rtů, mračení, svrašťování (zvedání) obočí, smích, grimasy - pleť odhaluje naše všechny emoce. Postupem času se obnova buněk zpomaluje a zcela přirozeně se objeví první mimické vrásky. Prostřednictvím RÉPONSE CORRECTIVE nabízí MATIS Paris unikátní odpověď na obnovení mladistvého vzhledu vaší tváře. Linie tří pleťových přípravků je speciálně navržena na jemné vyhlazení mimických vrásek. Nabízí účinné kosmetické řešení pro ženy i muže s viditelnými výsledky.

Matis Paris Réponse Homme
- profesionální ošetření pro muže všech věkových kategorií

Mužská pleť má na rozdíl od ženské určitá specifika - je mastnější, elastičtější, lépe hydratovaná, je silnější až o 16%, má lepší mikrocirkulaci a vyšší procento kolagenu. Proto se na ní stopy stárnutí projevují o něco později, ale vrásky jsou hlubší a tudíž i viditelnější. MATIS Paris představuje svou inovovanou linii Réponse Homme, první ryze profesionální péči pro muže, která přináší řešení na problémy stárnutí a navrácení vitality mužské pleti v podobě 11 přípravků a z toho hned 7 novinek určených pro muže středního věku.

Matis Paris Le Teint
- řada dekorativní kosmetiky