Nepřehlédněte, že s námi máte poštovné a balné již od 69 Kč!.

Osobní odběry v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Bratislavě a Zlíně!. Kompletní seznam zde.

Revlon katalog produktových řad

Kde najdete produkty Revlon?
Informace o značce Revlon
Společnost REVLON byla založena v roce 1932 Charlesem Revsonem a jeho bratrem Josephem, společně s chemikem Charlesem Lachmanem, který přispěl písmenem "L" v názvu REVLON. Začínali s jediným produktem, lakem na nehty, jaký nikdy předtím nebyl. Tři zakladatelé daly dohromady jejich skromné zdroje a vytvořili unikátní výrobní proces.

V roce 1973 firma představila vůní Charlie®, vytvořenou pro mladé pracujicí ženy a v polovině sedmdesátých let byl Charlie® jedničkou mezi vůněmi na světě. V roce 1977 se obrat této vůně vyšplhal až k 1 miliardě marek.

V 90. letech společnost Revlon obnovila jejich obchod s kosmetikou a posílila jejich vedoucí roli na tomto poli. Revlon nejdříve představil otisku odolné barvy na rty, které vedly k celé kolekci ColorStay® produktů. Firma uzavírá mezeru svým konkurentům a dosahuje pozoruhodného cíle - jednička na trhu v masové produkci kosmetických barev. Revlon se opětovně stal veřejně obchodovatelnou společností v roce 1996 a je naleznutelná na New Yorkské burze.